Mammalia> Rodentia> Sciuridae> Sciurus vulgaris

Minden, ami a Kárpát-medencében honos halakkal, kétéltűekkel, hüllőkkel, madarakkal és emlősökkel kapcsolatos - Everything on the fish, amphibians, reptiles, birds and mammals of the Carpathian Basin
Kapcsolódó galéria - Related galelry

Mammalia> Rodentia> Sciuridae> Sciurus vulgaris

HozzászólásSzerző: pwalter » 2008.10.29. 21:55

Mókus a Nagyerdőből.

Gábor, neked kb milyen gerinces fajokról van fotód? Ha van sok a leendő galériában akkor csak a jobb képeimet rakom fel, ill. amikről még nincs kép. Sajnos nem emlékszem h mik voltak régebben a galériában. Nekem főleg madarak vannak (sok nem túl szép kép, messziről készült), meg sok hal (többek közt balatoni akváriumból).
Csatolmányok
Sciurus vulgaris (3).JPG
Sciurus vulgaris (5).JPG
pwalter
 
Hozzászólások: 1294
Csatlakozott: 2008.08.18. 18:28
Tartózkodási hely: Debrecen/Miskolc

Re: Mammalia> Rodentia> Sciuridae> Sciurus vulgaris

HozzászólásSzerző: Xespok » 2008.10.29. 23:26

Nem sok gerincesfotóm van. Régen madarász voltam (most család miatt nem megy), akkor rengeteg madárfotót csináltam, de még nem digitális technológiával, hanem diára. Digiszkópozni Japánban digiszkópoztam, onnan elég sok madárfotóm van, de itthon nem csináltam már csak azért sem, mert rengeteg madárfotós van.

Ha van kedved, akkor lehetnél a gerincesgaléria adminisztrátora.
Xespok
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:34

Re: Mammalia> Rodentia> Sciuridae> Sciurus vulgaris

HozzászólásSzerző: pwalter » 2008.10.30. 00:22

Nagyon szívesen! A Balatonon, Szántódon fotóztam elég sok halat akváriumban, a legtöbb fekete háttérrel, meg vannak kétéltűek, gőte, szalalmandra, békák, egy-két gyík, egyéb halak, meg 10-20 madár (persze a felszerelésem nem túl jó madarakhoz), van amit még nem határoztam meg. Majd rakok fel képeket! Emlősökből van egy-kettő amiről csak döglötten van fotóm.
pwalter
 
Hozzászólások: 1294
Csatlakozott: 2008.08.18. 18:28
Tartózkodási hely: Debrecen/Miskolc


Vissza: Vertebrata - Vertebrates - Gerincesek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron